GAZOWE POMPY CIEPŁA


 

Pompy ciepła napędzane gazem ziemnym (CNG) lub ciekłym (LPG)

Przygotowanie ciepłej wody użytkowej za pomocą gazowej pompy ciepła

Podłączenie gazowej pompy ciepła do istniejącej instalacji - termomodernizacja

Gazowe pompy ciepła - cennik

Więcej informacji o gazowych pompach ciepła i firmie AISIN

Dane techniczne gazowych pomp ciepła

 


 

GAZOWE POMPY CIEPŁA GHP

Gazowe pompy ciepła Aisin

Gazowe pompy ciepła (GHP) są napędzane silnikami firmy TOYOTA na gz ziemny lub płynny. Czynnikiem roboczym w obiegu grzewczo/chłodniczym jest czysty, niedrogi i przyjaznym dla środowiska R407C, który nie niszczy struktury ozonowej.
Używając gazu (CNG lub LPG) oszczędza się energię i redukuje koszty bieżące eksploatacji. W tradycyjnych pompach ciepła sprężarki są napędzane silnikami elektrycznymi. Zastosowanie silników gazowych pozawala na dalsze oszczędności dochodzące nawet do 50% w stosunku do tradycyjnych pomp ciepła.

Więcej o gazowych pompach ciepła


Zestawy do ciepłej wody użytkowej

Zestaw do ciepłej wody Aisin

Wszystkie modele gazowych pomp ciepła AISIN mogą być zaopatrzone w kompletny zestaw, który produkuje ciepłą wodę użytkową dla celów domowych. Przygotowanie CWU odbywa się w specjalnym wymienniku zapewniającym bardzo dużą wydajność i pełny komfort.

Więcej o przygotowaniu ciepłej wody użytkowej za pomocą gazowej pompy ciepła


AWS YOSHI

AWS YOSHI

Przy podłączeniu gazowej pompy ciepła AISIN do specjalnego systemu AWS YOSHI®, wyprodukowanym i opatentowanym przez TECNOCASA, jest możliwe zainstalowanie urządzeń np. konwektorów, urządzeń do klimatyzacji itd., zasilanych wodą lub glikolem. AWS YOSHI zapewnia wymianę ciepła oraz steruje pracą pompy ciepła oraz pracą urządzeń wewnątrz budynku. W ten prosty sposób można wymienić dotychczasowe źródło ciepła np. kocioł gazowy lub elektryczną pompę ciepła na gazową pompę ciepła.

Więcej o Podłączeniu gazowej pompy ciepła do istniejącej instalacji - termomodernizacja


Nasz firma zapewnia dobór, montaż i serwis gazowych pomp ciepła oraz obliczenia dotyczące instalacji wewnętrznych i ich wykonanie. Zapewniamy także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Oferujemy także wszelkie urządzenia do instalacji wewnętrznych. Oferta jest dostępna w naszym eko-sklepie

Could not connect